It is currently 25 Sep 2017, 21:42


  •  Jaunākie biedri


  • Kas ir "Amberkin Tribe"
Amberkin Tribe ir World of Warcraft ģilde, kas savas mājas atradusi Aszunes servera hordas pusē. Būtiskākā ģildes nodarbe ir reidi, kurus uzsākām Burning Crusade laikos ar Karazhānas torņa ieņemšanu un turpinam joprojām. Taču saukt Amberkin Tribe par reidģildi būtu netaisnīgi, jo mēs esam daudz kas vairāk. Mūsu vidū ir PvP varoņi, kas plosa pretiniekus arēnās un rated battlegroundos. Mūsu vidū ir finansu haizivis, kas valda pār Aszunes tirgiem. Mūsu vidū ir roleplayeri, petmasteri, mountu kolekcionāri, mailbox danceri un citi dīvaiņi... Amberkin Tribe ir viena no lielākajām un senākajām latviešu World of Warcraft ģildēm, kuru par savām mājām, vienā vai otrā brīdī, ir saukuši neskaitāmi spēlētāji.

Ja arī Tevī deg vēlme ieņemt vietu uz reidu goda pedestāla, cīnīties par PvP reitingu vai vienkārši gribi baudīt spēli latviešu kompānijā, reģistrējies forumā un raksti pieteikumu.

  • ĢILDES JAUNUMI

View the latest post Leģiona reidi

1, 2, 3

Azerotas vārti ir uzlauzti un demonu armijas pārpludina mūsu pasauli. Kamēr dūmi kāpj debesīs no Vol'Jina kapa sārta un ordas līderi plāno aizsardzību, dzintarrakstu cilts negatavojas nocietināties savos ierakumos un pilīs. Nē, mēs nesīsim cīņu pie pretinieka! Paveries ārā, tur Spoks jau pulcina cilts varoņu karapulku. Pārvari savas šaubas un piesakies, jo Tu taču zini, ka arī Tu esi starp viņiem!

Kas: Ir plāns leģionā rīkot reidus un aicinu jūs visus piedalīties;
Kad: Divas dienas nedēļā pa trim stundām - visdrīzākais tās būs ceturtdienas / svētdienas no 20:00 līdz 23:00 ar nelielu pauzīti pa vidu smēķiem, glāzei kefīra vai kas nu kuram;
Kam: Reids ir paredzēts tiem, kas alkst klasiskās pieredzes, bet nav īsti gatavi ieguldījumam ko prasa mythic grūtības pakāpe. Plāns ir sākt ar normal modi un aktīvi spiest uz progresu līdz tiek gūta uzvara pār visiem agresoriem heroic grūtības pakāpē. Pēc šī uzdevuma sasniegšanas reids pāries pļaujas režīmā, līdz mums apniks un metīsim mieru;
Apmeklējums: Reidam būs brīvs apmeklējums un pieteikšanās (protams, es paturu tiesības izlidināt vai neņemt tos, kuri absolūti nav gatavi tam ko konkrētajā reidā darīsim). Ņemot vērā, ka reida izmērs ir elastīgs, šai pieejai vajadzētu darboties.
Prasības: Sakārtots personāža ekipējums, pieņemams ilvl, poti kabatā, spēja spēlēt savu klasi, TeamSpeak komunikācijai, cieņa pret sevi un citiem.

Tie kas plāno piedalīties, ierakstiet forumā čara klasi, vēlamo lomu (dps, tank, heal), lai var saprast vai ir kvorums un vajadzīgās lomas.

For the horde!

Views: 3339  •  Comments: 28  •  Post a reply