It is currently 24 Jun 2017, 23:35

Gada vilšanās

Vai neesi ko palaidis garām?

Post by Sniedzinjsh » 31 Dec 2009, 14:46

Balsojam līdz 5.01.2010.
Secībai, kādā minēti kandidāti balsojumā, nav nozīmes.
Image

Post by Gvarvins » 01 Jan 2010, 04:28

hm... vareetu te ielikt arii "RG2 tapšana", jo lai arii cilveeko to liek pie gada notikuma, tomeer tas ir un paliek viens no lielaakajiem trieciniem gjildes progresam...

Post by atb » 02 Jan 2010, 01:58

Omg Omg Omg Tas ir vnk out of commentar :D

Es protams esmu soka par sito Sviestu :(

Vecuk tu seit tadu xujnu iespamoji es loti ceru ka tu to pats saproti un blin pilnigs FAIL ----> GVARVIN :P

Es varetu minet desmitiem iemeslu ka tu esi iespamojis X.... bet atlausos ietureties un vnk par tevi pasmieties vecais :P

Lol neviena vieta RG2 nav maisijis RG1 progressam ka ari kaut kadam reid darbibam!! :)

Toties RG2 lai ari nav pagaidam IMba reidgrupa bet viena liela gimene kur cilvekiem tiek dota iespeja piedalities un sevi paradit!!

Nebutu RG2 lielaka dala cilveku vispar leavotu AT jo iespejas reidot butu nekadas jo rinda nezeliga un vienmer tiek nemti visi vecie krabji tapec esi mierigs vecuk nespamo pilnigu xx....!!

Ar cienu Atb!!! :)
Image

Post by Lesh » 02 Jan 2010, 11:13

atb @ Jan 1 2010, 22:58 PM wrote: Omg Omg Omg Tas ir vnk out of commentar :D

Es protams esmu soka par sito Sviestu :(

Vecuk tu seit tadu xujnu iespamoji es loti ceru ka tu to pats saproti un blin pilnigs FAIL ----> GVARVIN :P

Es varetu minet desmitiem iemeslu ka tu esi iespamojis X.... bet atlausos ietureties un vnk par tevi pasmieties vecais :P

Lol neviena vieta RG2 nav maisijis RG1 progressam ka ari kaut kadam reid darbibam!! :)

Toties RG2 lai ari nav pagaidam IMba reidgrupa bet viena liela gimene kur cilvekiem tiek dota iespeja piedalities un sevi paradit!!

Nebutu RG2 lielaka dala cilveku vispar leavotu AT jo iespejas reidot butu nekadas jo rinda nezeliga un vienmer tiek nemti visi vecie krabji tapec esi mierigs vecuk nespamo pilnigu xx....!!

Ar cienu Atb!!! :)

1000% piekriitu ;) nejau taaupee ka tur reidoju bet taa ir, it iipashi par vecajiem: Beibe uzmet pieteikumu uzreiz panjem, jauninjais kaads met pieteikumu, shim saka PNP! :D

P.S. Mees esam viena liela gjimene ar vienu LIELU TV! :))

Post by mezjonis » 04 Jan 2010, 12:14

Lesh @ Jan 2 2010, 10:13 AM wrote:
1000% piekriitu ;) nejau taaupee ka tur reidoju bet taa ir, it iipashi par vecajiem: Beibe uzmet pieteikumu uzreiz panjem, jauninjais kaads met pieteikumu, shim saka PNP! :D

P.S. Mees esam viena liela gjimene ar vienu LIELU TV! :))

Tad, kad uzradīsies jauniņais, kas būs puslīdz jēdzīgās lupatiņās un mācēs saspiest pogas tā kā to dara Beibe, es nedomājot paņemšu, bet tu atrodi man kaut vienu tādu.

P.S. Jūs jaunie esat par dumju, lai uztvertu to ko Gvarvins teica... ;)

edit: es->esat
Image

Post by Gvarvins » 04 Jan 2010, 13:06

nezinu gan kāpēc mežonis ir tik skarbs, bet es uzrakstīju ļoti garu postu par savu viedokli un domām, bet tad to izdzēsu un te būs pa īso:

tas par ko es runāju vilšanās kontekstā ir tie brīži, kad mums tā vietā, lai ietu un ownotu ja ne realm first, tad vismaz pacīnītos par hordas first kiliem, bija divas nīkuļojošas raidgrupas, kuras katrā pietrūka pa 7 - 9 nopietni noskaņotiem spēlētajiem. un tā ir bijis ne vienu vien reizi un RG2 izveidošana tiešā veidā veicināja šādas situācijas izveidošanos. šait es nerunāju par RG2 pozitīvajiem aspektiem, iespējām ko tā deva daudziem, kuriem pretējā gadījumā tādu iespējams nebūtu, vai arī iespējas būtu krietni ierobežotākas. es apzinos un novērtēju arī šos pozitīvos aspektus, bet mans komentārs bija pavisam par citu tēmu - tas bija subjektīvs skats uz tām nepatīkamajam sajūtam 22 - 23 cilvēku sastāvā muļājoties pa vieglākajo instanču vieglākajiem bosiem un zaudējot ne vienu vien kvalitatīvu raidotāju, kam vienkārši šī muļāšanās apnika (arī pats tiku domājis par wow/ģildes atstāšanu un interesantāku izklaižu meklēšanu).

attiecībā uz čomisma principiem iesaku izlasīt Ragekeksa un Baura pieteikumus. viņi ar ģildi raidoja jau TBC laikos, bet diemžēl raidgrupa nav no gumijas :(

Post by Hardy » 04 Jan 2010, 13:18

Gvarvins @ Jan 4 2010, 12:06 PM wrote: attiecībā uz čomisma principiem iesaku izlasīt Ragekeksa un Baura pieteikumus. viņi ar ģildi raidoja jau TBC laikos, bet diemžēl raidgrupa nav no gumijas :(

Par Ravu runajot, es velarvien domaju, ka vinsh izsmeretu pa sienu esosos ret paladinus. the best ir un paliek the best.
Image

Post by Grieta » 04 Jan 2010, 13:31

es gan vairāk teiktu, ka, ja RG2 veidošanās kaut kā jāsaista ar gada vilšanos, tad nevis pats fakts kā tāds, bet princips, uz kuru balstoties, zināms skaits cilvēku aizdevās turp arī no RG1.
Un vēl pielikt klāt varētu arī principu, uz kuru balstoties spēlētāji divās RG dalās šobrīd.
Margrietina, the Holy Cow
Visas sievietes ir blondīnes, kad vajag un Nobela prēmijas laureātes, kad grib.

Post by Rage » 04 Jan 2010, 13:33

ka vinsh izsmeretu pa sienu esosos ret paladinus.

Vinju boss izsmeereetu pa sienu. :D :D :D Piecass sec peec pula.
You haven’t failed until you quit
AT Logi
Concitaburst; vizbulite, swiftstel

Post by mezjonis » 04 Jan 2010, 14:13

Whoa, tikko izlasīju, ko pats esmu rakstījis.... damn tur bija domāts "esat" nevis "es" :bums:
Image

Next

Return to Jaunumi un Noteikumi