It is currently 18 Aug 2017, 21:06

Ģildei ir jauna lapa

Vai neesi ko palaidis garām?

Re: Ģildei ir jauna lapa

Post by Rage » 30 Oct 2014, 20:59

paldies par palidzibu

Post by Yeoman » 13 Nov 2014, 15:22

Es te seezh un domaa, kaads man vareetu buut iemesls veert valjaa nevis AT forumu, bet gan AT portaalu. Buutu jaaizdomaa, kaadu saturu mees tur vareetu likt iekshaa, kas liktos interesants. Saturs ir divejaads, viens ir automaatiskais, ko dod caur battlenet API (loot utt), un otrs ir, ja kaads cilveeks kaut ko interesantu vareetu rakstiit.
Moo! Are you happy now?
http://www.diablo.lv/forums/

Post by Unfear » 14 Nov 2014, 11:06

Vecajā forumā bija divas ļoti parocīgas lietas:

1) View unread posts - vienmēr bija redzams visās lapās, tagad board index lapā un laikam zem linka Forums. Kad lasi topiku un un velies atgriezties pie nelasīto postu sadaļas jātaisa nevajadzīgi klišķi sadaļa Forums vai Board index un tad tikai tiec atpakaļ.
2) Sadaļā View unread posts nopiežot uz View the latest post (maza ikona lietotāja vārda) tu nonāci pie pēdēja posta ko neesi lasījis, nevis pie pēdējās kas tur iepostēst. Vecajā bija vel viena iespēja kā nonākt, tik vairs neatceros. Ja bieži neapmeklē forumu, tad aktīvajos topikos pat vairs nesaproti cik lapas esi izlaidis.

Varbūt es kko daru nepareizi un jūs mani pamācīsiet, bet tās lietas bija sasodīti ērtas izskiet cauri visiem jauniem postiem.

Post by Spoks » 14 Nov 2014, 22:55

Nospied uz "Sākums" un tad kreisajā menu būs View unread posts un View new posts funkcijas.

Previous

Return to Jaunumi un Noteikumi