It is currently 18 Aug 2017, 21:08

Kas notika,notiks ar Ģildi?

Vai neesi ko palaidis garām?

Re: Kas notika,notiks ar Ģildi?

Post by Dorkins » 15 Sep 2015, 20:07

Uzreiz varu pateikt, ka uz Legion nebūs spēcīgas Mythic latviešu grupas.

Post by Kasiits » 15 Sep 2015, 20:42

Dorkins wrote:Uzreiz varu pateikt, ka uz Legion nebūs spēcīgas Mythic latviešu grupas.

20 mans noteikti nē, 10 mans - jā

Post by Kampars » 15 Sep 2015, 21:36

Kasiits wrote:
Dorkins wrote:Uzreiz varu pateikt, ka uz Legion nebūs spēcīgas Mythic latviešu grupas.

Kasiits Ja nav noslēpums, jūs ielējāties kādā Eng ģildē, vai katrs uz savu pusi?

Post by Kasiits » 15 Sep 2015, 22:06

Kampars wrote:
Kasiits wrote:

Kasiits Ja nav noslēpums, jūs ielējāties kādā Eng ģildē, vai katrs uz savu pusi?

Nav nekāds noslēpums viss redzams wowprogress`ā. Daļa pārstāj raidot vispār, daļa pārnāca uz "starp" ģildi "Felweed", lai vai nu afkotos vai atrastu jaunu grupu, daļa jau ir uzrakstījuši pieteikumus citām grupām, daļa paņem pārnedēļu pauzi, daļa pamīcīsies casual statusā. Neapmierinātība ar Amberkin Tribe struktūru nav nekāds noslēpums un vienīgais, kas šeit turēja, bija Felweeds raid grupa, tas ir tikai likumsakarīgi. Šobrīd katrs par sevi. Iespējams daļa turpinās raidot kopīgi, bet, protams, citā ģildē.

Post by Rage » 15 Sep 2015, 23:24

Ja driiks jautaat kas tieshi neapmierinaja Amberkin tribe strutuuraa? Tas ka Socialie oficieir ier tadi pashi oficieri ka Reidu oficieri? Tas ka oficiera status netiek nonemts neesot online vairakus meneshus? nez vairak laikam nevaru neko izdomat ir vel idejas?

Post by Kasiits » 15 Sep 2015, 23:39

Rage wrote:Ja driiks jautaat kas tieshi neapmierinaja Amberkin tribe strutuuraa? Tas ka Socialie oficieir ier tadi pashi oficieri ka Reidu oficieri? Tas ka oficiera status netiek nonemts neesot online vairakus meneshus? nez vairak laikam nevaru neko izdomat ir vel idejas?

Tu tacu maki lasit vai ne? Dodies uz sadalu, kur par so tika pacelta diskusija un izlasi, ja nav saprotams parlasi, ja vel rodas jautajumi izlasi velreiz. Ja Tev liekas, ka viss ir tik labi, tad turpini ta domat.

Ka Tu vakar teici - visi mythic raidotaji ir lootwhores. Ta ir neciena no "oficiera" pret 23* cilvekiem, kas bija AT.

*nu jau mazak.

Vieniga struktura, kur bija kartiba, bija felweeds grupa, arpus tas - ne tuvu.

Post by Kasiits » 15 Sep 2015, 23:47

Kasiits wrote:
Rage wrote:Ja driiks jautaat kas tieshi neapmierinaja Amberkin tribe strutuuraa? Tas ka Socialie oficieir ier tadi pashi oficieri ka Reidu oficieri? Tas ka oficiera status netiek nonemts neesot online vairakus meneshus? nez vairak laikam nevaru neko izdomat ir vel idejas?

Tu tacu maki lasit vai ne? Dodies uz sadalu, kur par so tika pacelta diskusija un izlasi, ja nav saprotams parlasi, ja vel rodas jautajumi izlasi velreiz. Ja Tev liekas, ka viss ir tik labi, tad turpini ta domat.

Ka Tu vakar teici - visi mythic raidotaji ir lootwhores. Ta ir neciena no "oficiera" pret 23* cilvekiem, kas bija AT.

*nu jau mazak.

Vieniga struktura, kur bija kartiba, bija felweeds grupa, arpus tas - ne tuvu.

Piemers, cilveks, kurs uzsaka to topiku. Paskaties pieteikumu sadala - uz cina pieteikumu nav pat atbildes. Kartiba blin. Kur nu vel labaku. Kauns Rage, ka Tu vel atlaujies par to runat, tiesam kauns.

Post by Rage » 15 Sep 2015, 23:51

uj cik skarbi vardi Atvainojos ja tu taa to saprati ne tuvu nebiju domajis VISI Es tikai mineju iespejamos iemeslus kas vareetu izjaukt reidgrupu un tie bija Lootwhorisms, elitisms, suudiigs progress un kaut kas vel. Kaa velaak noskaidrojaas biju kluudijies jo iemesls bija visai triviaals, cilveeku truukums (labu, skilotu speeleetaju)....:) Nevajag manus vardus izgroziit. Man ir pamatotas aizdomas ka tu pat to neveelejies dariit, bet ja tads bija tavs meerkis nu labi lai taa buutu...
Uzbraukums par manis neatgriezshanos reidgrupaa ari bija nevietaa, Ne visiem ir veelme speeleet MIN/MAX specu, nemot to veeraa es pat nemeeginaju raxtiit atkaartotu pieteikumu.
PS personiigi atvainojos visiem kuru juutas tikai aizskartas manaa neveiklajaa fraazee par mythic grupas izjukshanas iespejamiem iemesliem.

Post by Rage » 16 Sep 2015, 00:18

Paldies kasiiti par aizraadijumu:) Jaa tik tiesham kauns ka neviens no oficieriem nebija pamanijs vinja pieteikumu...Iznemot tevi.
PS nu uz pieteikumu ir atbildeets gana noveloti, bat labak veelak kaa nekad;) Blin vinjsh jau ir ieinvaitots ka tad taa:) kaartejaa bezatbildiiba oficieru darbiibaa...

Post by Monzzy » 16 Sep 2015, 00:37

Kasiit ja jau ar AT officieriem viss ir kartiba, tad jau gilde vel pastaves ilgi un reidos Mythic so *lielisko officieru* vadiba un nebusim pat mes lootwhores vajadzigi lai gilde pastavetu un progresetu :D Viss bus lieliski un loti jauki ar gildi so cilveku vadiba !!! Un musu grupa nevis izjuka, bet beidza reidot ka grupa un tur ir liela starpiba :bums: Nav ko tev Kasiit lieki uztraukties ka RL tu biji labakais ar ko man nacies reidot un lai ka viniem to negribetos atdzit AT sis cilveku piepludums saja expancija bija pateicoties Mythic grupai kuru vadiji TU nevis, AT *lieliska officieru* brigade ;) Paldies

PreviousNext

Return to Jaunumi un Noteikumi