[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4758: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4759: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4760: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
Amberkin Tribe • View topic - Drby (Nyrd) - WoD Mythic reidera pieteikums
It is currently 12 Dec 2017, 09:30

Drby (Nyrd) - WoD Mythic reidera pieteikums

Vēsture

Drby (Nyrd) - WoD Mythic reidera pieteikums

Post by Nyrd » 22 Nov 2014, 02:33

Vārds - Drby (Nyrd)
Rase/klase – Orc/Shaman
Main Spec - Restoration
Armory links - http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... rby/simple

Logi – Centos atrast kādu veco RGLV combat logu bet tas diemžēl man neizdevās, varu piedāvāt pavisam svaigu MC LFR reida logu http://www.warcraftlogs.com/reports/HGCQthFzKcfBNLMZ/

UI Screenshot`s (uzņemts raidā)(vēlams ar paskaidrojumiem)(hostēt uz http://imgur.com/ ) - http://i.imgur.com/inqB051.png
Šajā Ui ekrānšāviņā nav redzami dbm indikatori, jaunajā MC tie nekativizējās, atskaites bāri man atrodas defaultajā pozīcijā, nedaudz pārvietoti, lai netraucētu pārējiem addoniem, attiecīgi – aktīvie ekrāna centrālajā daļā tieši virs castbāra un pārējie ekrāna labajā pusē. Hīlošanai izmantoju healbotu, kuru esmu sakonfigurējis, lai varētu veikt visas hīling funkcijas un dispelošanu. Mazākos reidos, kā piemēram ar 20 cilvēku grupām, veicu freimu palielināšanu, lai precīzāk varētu sekot līdzi hitpointu svārstībām. Cooldownu monitorēšanai izmantoju. Coolline un cooldown count, pašreiz pilnībā pietiek, bet apsveru iespēju arī uzstādīt power auras. Unit freimiem izmantoju shadow unit frames, totemu taimerus esmu uzstādījis zem sava personāža unit freima! Recounts tiek izmantots hīlinga vaI dpsa monitoringam.

Off Spec - Elemental

Cik labi Tu pārvaldi OS (sekojot izmaiņām WoD)? – Pašreiz lielākoties offspecs ir ticis izmantots leveļojoties. Esmu izskrējis pāris instances un saprašana kā taisīt dps man ir! Lai to palielinātu būtu nepieciešams patrenēties! Offspecā reidojis esmu Cata laikos, 25 menņos kad bij nepieciešams papildus dps

Vai nepieciešamības gadījumā spēlētu ar OS? – Jā protams, nepieciešamības gadījumā varētu spēlēt arī savā offspecā, bet protams uzskatu sevi par efektīvāku hīler lomā!

Tehnika:

Tava sistēma – i5760@2.80 GHZ/16GB RAM/GeForce GTS450 1GB
Vidējais letancy (ms)/interneta ātrums – 35 - 60ms/Downloads 20.00 Mbps/Uploads 6.00 Mbps
FPS raidā – 40-100

Raidi, progress, attieksme:

Vai esi gatavs cīnīties par Realm First! achievu? – Ļoto labi saprotu cik lielu atdevi šo āčīvu sasniegšana prasa no katra reidera! Esmu gatavas ieguldīties, lai šos ačīvus iegūtu!

Vai vienmēr esi gatavs raidiem (flaskas, poti, paika, repairs, taktikas)? – Nesagatavojies uz reidu neesmu ieradies nekad!
Cik poti ir jāņem uz raidu? – Reidā izmantojamos potus/flaskas/paiku ņemu līdz tik, lai pietiktu vel vismaz +2h paredzētajam raid laikam!

Vai skaties savas klases PoV video, lai uzlabotu savu sniegumu konkrētā cīņā? Kam konkrēti Tu pievērs uzmanību? - Jā skatos savas klases un lomas pov videos. Parasti izvēlos vairākus vid ar top guilzhu reidiem kuru sastāvs ir pēc iespējas pietuvināts manas reidgrupas sastāvam. Pov videos skatos un analizēju, lai pēcāk iegūto informāciju izmantotu gan sava chara pēc iespējas efektīvākai pozicionēšanai katrā no encounteriem, gan lai saprastu kā viss efektīvāk reaģēt katrā situācijā, gan lai pēc iespējas efektīvāk izmantotu savu spellu, cooldownu un trinketu arsenālu samazinot lieku manapoola patēriņu līdz minimumam. Papildus arī izanalizēju pov video uploudotāja gearu, enchantus, talantu izvēli un gemus lai maksimizētu savu performanci!

Vai esi spējīgs uzņemt kritiku? – Konstruktīva un pamatota kritika ir nepieciešama, lai progresētu, ja tādu saņemu, esmu gatavs to uzklausīt un strādāt ars savām kritiskjām “vietām”!

Vai Tev var uzticēt specifisku uzdevumu cīņā un Tu nefailosi? Kādus specifiskus uzdevumus esi pildījis kādā encounter`ā un kā ar to esi ticis galā? Ja neesi neko specifisku darījis - kādēļ RL/CL Tev nav uzticējis kādu pienākumu? – Uzskatu ka man var uzticēt specifiskus uzdevumus un ka esnefeilošu! Man uzticētie uzdevumi, paralēli hīlošanai visbiežāk ir bijuši saistīti ar interuptu nodrošināšanu, addu paņemšanu uz sevīm vai to kaitošanu un protams specifisku hīl uzdevumu veikšanu, kā piemēram aktīvu pārvīetošanos encountera laikā un konkrētu raida dalībnieku hīlošanu/dispelošanu kritiskās situācijās!

Kāda ir Tava raid`u pieredze?
Pirmo vērā ņemamo reidu pieredzi guvu TBC laikos hīlojot un tankojot AT 25 men reidus (SSC,TK,MH,BT,SP).
Aktīvākais reidošanas periods man personīgi aizsākās ar WOTLK ekspansijas iznākšanu! Ekspansijas sākumā aktīvi reidoju ar Nyrd (šo pašu resto šamani)! Raidoju AT otrās 25men raidgrupas sastāvā, kur biju arī atbildīgais par hīleru korpusu, tīrijām NAX, ULD un TOC! Iznākot ICC pieredzes krāšanas nolūkos pārslēdzos uz Hīlošanu ar resto druīdu (Peeda) Naida 10men ICCHC grupas sastāvā un tankošanu ar warrioru (Uts) AT25men grupas sastāvā! Abās pozīcijās tika iztīrīts viss ICC HC kontents līdz pat Lichkingam!
Lielāko daļu CATA kontentu iztīriju reidojot RGLV sastāvā (hīloju ar Nyrd) ! Manuprāt, šajā laikā guvu visnozīmīgāko pieredzi kā tiek vadīti, kā ir jāreido un kādas ir prasības (tuvu)hardcore reideriem!
MOP laikā biju paņēmis atviļinājumu no wowa, tīri casual iztīrot kontentu, pārtransferojoties uz pārapdzīvotajiem serveriem un pareidojot ar vairākām tur esošajām “weekend” reideru guildēm!

Tavs lielākais PvE sasniegums – Par vienu no saviem lielākajiem PVE sasniegumiem uzskatu reidprogressu RGLV reidgrupas sastāvā, toreiz ļoti daudz tika ieguldīts un upurēts, lai sasniegtu attiecīgos rezultātus, no hc killiem guvu ļoti lielu gandarījumu! Protams vel varētu minēt gadijumus kad ir izdevies “izvilkt” kādu encounteru izdzīvojot kā vienīgajam hīlerim un noturot reidu pie dzīvības kamēr tiek nolikts kāds pietiekami sarežģīts boss!
Lielākā izgāšanās – Gana lielas izgāšanās ir bijušas pietiekami daudz, kad ir muļķības pēc ieskriets kādā nāvīgā pļekā vai kaut kur nokrists šādi novaipojot reidu nenovaipojamā situācijā!

Kāpēc tieši Amberkin Tribe? - Pašreiz meklēju aktīvi reidot plānojošu un konkurēt spējīgu ģildi! Esmu sācis reidot jūsu rindās, un man ir palikušas ļoti labas atmiņas. Esmu arī noilgojies pēc reidošanas kopā ar saviem tautiešiem un uzskatu ka varu dot gana lielu pienesumu, lai palīdzētu realizēt jūsu nospraustos mērķus!

Kāda ir Tava attieksme pret progresbosu? – Progressbosu redzu kā encounteru kuram nepieciešama 110% koncentrācija un atdeve, iepriekšeja sagatavošanās un gatavība bez ierunām uzklausīt un izpildīt RL un CL norādījumus, bet nekavēties arī atgādināt par kādu piemirstu detaļu, jo no sīkajām detaļām arī ir atkarīgs reida progress! Pilnībā piekrītu ka progressreidu vakaros ir jārēķinās ka reids var ieilgt arī par + vairākām stundām!

Vai Tev patīk improvizēt cīņas laikā? – Ja par improvizēšanu tiek saukta eksperimentēšana ar pozicionēšanos un hīlošanas vai dpsošanas tehniku, lai saniegtu augstāku rezultātu, tad jā, man patīk improvizēt! ;)

Kāds ir Tavs sniegums uz farmbosiem? – Uz farmbosiem mans sniegums ir tik pat augsts kā uz progressbosiem!

Kādus spell`us/ability`s Tu "kliko"? – Pašreiz esmu nobindojis visus savus spellus un abilitijus uz klaviatūras taistiņiem, lai nekas nebūtu jākliko encountera laikā, bet drošības nolīkiem esmu izvilcis neērtākāk nobindotos spellus savā ui screenaa tā, lai tos būtu arī ērti noklokot tādā situācijā kad nospiest nobindoto taustiņu kombināciju ir kļuvis ļoti sarežģīti vai pat neiespējami!

Varbūt vēlies pats ko mums pastāstīt... – Pie čara geara pašreiz tiek aktīvi strādāts, uz reidu iznākšanas laiku tam būtu jābūt ar visiem enčantiem un maksimāli augstu itemlevelu!
Kaut arī biju paņēmis atviļinājumu no wowa, esmu paspējis iekustināt varbūt nedaudz ierūsējošos pirkstus, un uzskatu ka esmu līmenī, lai sastādītu konkurenci AT mystic grupas hīleriem!

Jautājumi? – Pagaidām man jautājumu nav, bet tādi noteikti radīsies atkarībā no mana pieteikuma likteņa! :) Paldies!

Re: Drby (Nyrd) - WoD Mythic reidera pieteikums

Post by Kasiits » 22 Nov 2014, 11:34

Paldies par pieteikumu! Esmu dzirdējis vairākas labas atsauksmes. Ļoti pozitīvi, ka redzu arī CM skrējienu. Kādēļ neizmanto trešo Major glyph`u?
Image

Post by Nyrd » 22 Nov 2014, 12:58

Tikko ielogojos pārbaudīt vai tiešām esmu izslēdzis trešo major glyphu! Uztaisīju ekrānšāviņu savam glyphu logam http://imgur.com/2nZ7Ftr, velarvien kā trešai glyphs man ir uzstādīts [Telluric Currents] bet pie mayor glyphu izvēles šis glyphs vairs neparādās, secinu ka šajā ekspansijā tāds vairs nepastāv, bet es biju pilnā pārliecībā ka tas strādā! <_< Nomainīju savu "pagātnes rēgu" glyphu uz [Glyph of Healing Wave], vai tas man paliks kā patstāvīgais resto glyphs, to rādīs eksperimenti instancēs un reidos!

Post by Kasiits » 23 Nov 2014, 16:03

Būtu ļoti labi, ja rīt/parīt (24/25.11) kādā mirklī vakarā varētu piekāpt TS. Droši pievieno Kasiits#2250, sarunāsim sīkāk.
Image

Return to WoD Mythic 20man reida pieteikumi