It is currently 17 Jun 2019, 02:20

Reideru Kodekss

 
Posts: 3089
Joined: 19 Mar 2007, 22:46

Reideru Kodekss

Post by Spoks » 14 Jul 2011, 13:13

Gribi nākt uz reidiem? Saproti, ka tas ir komandas darbs un ka Tev ir jānes sava daļa. Mēs sagaidam, ka tie, kas sevi uzskata par nopietniem reideriem:

1) Ierodas uz reidiem laikā. Nevis 5min pēc reida sākuma ir gatavi sumonam, bet gan ir pie instances jau uz invaitu sākumu. Kā arī paliek līdz beigām un nesāk klāstīt visiem cik ļoti nāk miegs kad palikušas vēl tikai 20min.
2) Ierodas uz reidiem sagatavojušies. Ekipējums ir salabots, aizpildīts ar gemiem un saenchantots. Ir līdzi pārtika, poti, flaski, reaģenti un naudiņas remontam tādā daudzumā, lai pietiktu noteiktajam reida garumam.
3) Ierodas uz lielāko daļu reidu.
4) Māk spēlēt savu klasi. Saprot kādi stati vajadzīgi, saprot spēles mehāniku, saprot ko katrs abilitjs / spellis dara un kurā brīdī izmantojams. Seko līdzi jaunumiem internetā, dalās pieredzē ar citiem spēlētājiem un visādi citādi mēģina arvien uzlabot savas zināšanas un prasmes.
5) Spēj sekot līdzi apkārtnei. Ne tikai spēj izhealot mērķi X, vai sataisīt damage uz mērķi Y, bet arī nepāragro, izlec no visādas figņas zem kājām, māk reaģēt uz visādiem citādiem notikumiem un saprot cīņas būtību kopumā, ne tikai savus šauros uzdevumus.
6) Ir disciplinēti. Lieki nespamo reida laikā, nelūto cīņas laikā, seko reidlīdera vai oficieru norādījumiem, līdz reida beigām patur viedokli pie sevis un raidčatā izsaka tikai konstruktīvus ieteikumus vai jautājumus.
7) Ir ar atbilstošu attieksmi. Mācās no savām kļūdām, ir pacietīgi, saprotoši un patiešām vēlas reidot. Ja ir kāda liela sāpe, tad to izrunā privāti ar oficieriem, nevis bliež uzreiz reidčatā. Primadonnas, drāmu-vērpēji, prātvēderi un klaji savtīgi spēlētāji reidā nevienam nav vajadzīgi.

Ja tev nepiemīt nepieciešamās īpašības vai neesi gatavs ieguldīt nepieciešamo laiku un piepūli, nekas slikts jau nav noticis, taču uz reidiem invaitu saņemt diez vai sanāks.

Return to Noteikumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest