It is currently 20 Jun 2019, 11:54

Ģildes noteikumi.

 
Posts: 3089
Joined: 19 Mar 2007, 22:46

Ģildes noteikumi.

Post by Spoks » 13 Nov 2008, 01:52

1. Vispārējie noteikumi:

* Mēs spēlējam godīgi, lai sev un citiem ir prieks. Mēs nelietojam Blizzard (WoW izstrādātāja) aizliegtus rīkus un palīglīdzekļus (hack, exploit).
* Mēs uzvedamies pieklājīgi pret citiem spēlētājiem iekš un ārpus ģildes, lai nebojātu savu un ģildes reputāciju. Mēs nelamājamies un nestrīdamies ar sliktiem spēlētājiem. Mēs labāk viņus ignorējam.
* Mēs nezogam mantas no citiem Ordas dalībniekiem (ninja), neubagojam naudu un mantas (beg), nespamojam publiskajos kanālos. Mēs nezogam cita spēlētāja noskatīto monstru, puķi vai rūdu. Alianses spēlētāji ir izņēmums, bet centieties nedarīt citiem to, ko negribat, lai nodara jums.
* Mēs publiskās sarunās lietojam angļu valodu. Grupās, kur ir tikai latvieši un ģildes čatā drīkst runāt latviski, bet publiskajos kanālos daudzi spēlētāji kļūst kašķīgi, ja izdzird nesaprotamas runas.
* Mēs neesam uzstājīgi, kad lūdzam palīdzību no ģildes biedriem un saprotam, ka reizēm viņi nevar mums palīdzēt.
* Mēs varam no ģildes biedriem lūgt sagādāt mums materiālus tirdzniecības profesijām, bet, ja mēs no tā gūstam peļņu, pārdodot uztaisīto mantu, tad mēs izejmateriālu piegādātājam piedāvājam godīgu samaksu.
* Mantas ģildes bankā ir paredzētas tikai spēlētāju personīgajai lietošanai. Neņem vairāk kā var vajadzēt vienā reizē.
* Par noteikumu pārkāpumiem spēlētājs saņem brīdinājumu. Ja mēneša laikā spēlētājs nav saņēmis jaunu brīdinājumu, tad vecais tiek noņemts. Pie 3 brīdinājumiem spēlētājs tiek izslēgts no ģildes.


2. Ģildes biedru pakāpes:

* Ģildmeistars (Chief) - ģildmeistars un viss, cieniet un mīliet!
* Oficieri (Chieftain) - spēlētāji, kas kaut ko dara ģildes labā (reida lomu līderi, reidu vadītāji, kā arī cilvēki, kas pieņem ģildē, izsniedz mantas no ģildes bankas un palīdz risināt problēmas ģildes biedru starpā)
* Oficieru alti (Ancient)
* Reideri (Battlesworn) - ģildes biedri, kas reido
* Casual (Kinsman) - cilvēki, kas spēlē dažādu iemeslu dēļ, bet nereido
* Grēkāži (Outcast) - spēlētāji, kas sataisījuši ziepes

3. Uzņemšana ģildē:

Uzņemšana ģildē notiek caur ģildes forumu, kurā ir jāpiereģistrējas ar sava personāža vārdu un jāaizpilda pieteikuma forma. Atkarībā no spēlētāja interesēm ir iespējams pieteikties vai nu uz reidera vai casual vietu. Pieteikšanās anketas ir atrodamas šajā foruma sadaļā (pieejama pēc reģistrēšanās forumā).

Return to Noteikumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest