It is currently 19 Aug 2017, 18:02

Leģiona reidi

Vai neesi ko palaidis garām?

Leģiona reidi

Post by Spoks » 27 Aug 2016, 13:51

Azerotas vārti ir uzlauzti un demonu armijas pārpludina mūsu pasauli. Kamēr dūmi kāpj debesīs no Vol'Jina kapa sārta un ordas līderi plāno aizsardzību, dzintarrakstu cilts negatavojas nocietināties savos ierakumos un pilīs. Nē, mēs nesīsim cīņu pie pretinieka! Paveries ārā, tur Spoks jau pulcina cilts varoņu karapulku. Pārvari savas šaubas un piesakies, jo Tu taču zini, ka arī Tu esi starp viņiem!

Kas: Ir plāns leģionā rīkot reidus un aicinu jūs visus piedalīties;
Kad: Divas dienas nedēļā pa trim stundām - visdrīzākais tās būs ceturtdienas / svētdienas no 20:00 līdz 23:00 ar nelielu pauzīti pa vidu smēķiem, glāzei kefīra vai kas nu kuram;
Kam: Reids ir paredzēts tiem, kas alkst klasiskās pieredzes, bet nav īsti gatavi ieguldījumam ko prasa mythic grūtības pakāpe. Plāns ir sākt ar normal modi un aktīvi spiest uz progresu līdz tiek gūta uzvara pār visiem agresoriem heroic grūtības pakāpē. Pēc šī uzdevuma sasniegšanas reids pāries pļaujas režīmā, līdz mums apniks un metīsim mieru;
Apmeklējums: Reidam būs brīvs apmeklējums un pieteikšanās (protams, es paturu tiesības izlidināt vai neņemt tos, kuri absolūti nav gatavi tam ko konkrētajā reidā darīsim). Ņemot vērā, ka reida izmērs ir elastīgs, šai pieejai vajadzētu darboties.
Prasības: Sakārtots personāža ekipējums, pieņemams ilvl, poti kabatā, spēja spēlēt savu klasi, TeamSpeak komunikācijai, cieņa pret sevi un citiem.

Tie kas plāno piedalīties, ierakstiet forumā čara klasi, vēlamo lomu (dps, tank, heal), lai var saprast vai ir kvorums un vajadzīgās lomas.

For the horde!

Re: Leģiona reidi

Post by MsZii » 27 Aug 2016, 13:55

gribētu mēģināt raidot ar demonu hunteri -dps
I'd put a curse of stupidity on some if I could improve on nature..

Post by Sperows » 27 Aug 2016, 14:15

Sveiki, te Laasts, izdevaas izsorteet man loginu (paldies Spoks).

Gatavs esmu raidot ar jebkuru klasi, nav arii svariigi vai dps/heal/tank. Buutu jauki ja zinaaju ko tieshi vajadzeejas, lai var mainot uzreiz vajadzigo klasi.

Protams favoriti mani:
Ranged DPS: Hunter
Heal/tank: Paladin

Post by Solandius » 27 Aug 2016, 17:16

UH DK

Taču man ir jautājums par Mythic, reāli ja mums būs cilvēki un pieprasījums - varbūt pēc heroic cleara ir prātīgāk turpināt progresēt un sākt sist mythic modes? What I am implying is ka vajadzētu maybe skatīties pēc apstākļiem, turklāt katrā reidu tierā bieži vien ir bijis kāds visai triviāls boss mythicā, kāpēc nepamēģināt?
Last edited by Solandius on 31 Aug 2016, 13:24, edited 1 time in total.

Post by Spoks » 27 Aug 2016, 19:43

Solandius wrote:Taču man ir jautājums par Mythic, reāli ja mums būs cilvēki un pieprasījums - varbūt pēc heroic cleara ir prātīgāk turpināt progresēt un sākt sist mythic modes? What I am implying is ka vajadzētu maybe skatīties pēc apstākļiem, turklāt katrā reidu tierā bieži vien ir bijis kāds visai triviāls boss mythicā, kāpēc nepamēģināt?

Jāskatās pēc apstākļiem. Ja reidā regulāri būs 20+ cilvēku, tad protams, ka paskatīsimies uz vienkāršākajiem Mythic bosiem.

Post by Enikbenik » 27 Aug 2016, 23:37

Es labprat pareidotu kopa ar savu hunteru, tikai isti nezinu ka sanaks ar tiem laikiem. es dzivoju UK un darbdienas varu pieslegties ap 21.00 (pec LV laika 23.00), brivdienas varu meginat tikt ari agrak. Vienu vardu sakot, velesanas man ir,redzesim,ka prakstiski sanaks.

Post by chubinja » 28 Aug 2016, 00:04

Buljba deg nepacietiba patankot..

Darbs vienigais kas varetu ietekmet online statusu

Post by Rudy199 » 28 Aug 2016, 09:17

Varū nākt ar Demo warlock.

Post by Yeoman » 28 Aug 2016, 10:32

Dziivos redzees, bet it kaa ir doma turpinaat ar shamani hiilot. Ja sanaaks izbriiveet 4dienas un 7dienas.

Un tiem kam nav dziives bez wow, izskataas ka buus iespeeja ar 2 chariem raidot vienlaiciigi, jo LAT raidu dienas ir 1dien un 3dien. Kas ir pozitiivi, prieksh nolaiferiem.
Moo! Are you happy now?
http://www.diablo.lv/forums/

Post by Bragorir » 28 Aug 2016, 17:53

Tiešām, dzīvosim - redzēsim, bet vēlētos healot ar restodruīdu.

Next

Return to Jaunumi un Noteikumi